poniedziałek, 28 grudnia 2015

A Ty jakie masz plany na sylwestra? #sylwesterwedwoje


Już niebawem zapuka do nas dzień, w którym nie wypada być samemu. Nie wypada też kłaść się wcześniej spać, nie pić, ani nie imprezować. Nie wypada traktować go jak zwykły dzień w roku, tylko szaleć i bawić się, aż do utraty tchu. Tańczyć, śpiewać, pić, jeść i jeszcze raz pić. A o północy koniecznie odpalić, jak najwięcej petard i cieszyć się, bo każde nieznane to szansa na lepszy czas. O czym, albo o kim mowa? Sylwester proszę państwa. Dziś przedstawię Wam, jakie mamy plany... :)

We dwoje.

We dwoje będziemy aż do godziny około 22. Mamy cały dzień dla siebie. Po roku pełnym zawirowań nareszcie możemy odetchnąć. Wieczór będzie obfitował w pizzę domowej roboty, przepyszne sałatki, koreczki i zimne przekąski. A także limonkowe drinki, koniecznie z palmami i słomkami. W tle będą tliły się świece, a obok będzie grała muzyka. Stawiamy na pełen spontan. By tego dnia naprawdę odpocząć, zrelaksować się i być z dala od głośnych przygotowań, stresów, czy niepotrzebnych nerwów.

A później już tylko zabawa...

Później po wspólnym wieczorze dołączamy na Stary Rynek do grona znajomych, by bawić się wspólnie i odliczać minuty starego roku, który tak wiele pozmieniał w moim życiu. Będziemy mieć wszystko. I czas dla siebie, i czas dla znajomych. A później będą już tylko plany, na temat tego co zmienić i jak ulepszyć nowy nadchodzący rok... :)

A Wy jakie macie plany na nadchodzący Sylwester? Stawiacie na huczną zabawę, czy kameralną imprezę? :)
 

2 komentarze:

  1. My w końcu po kilku latach przerwy idziemy na imprezę w większym gronie do lokalu. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A my w sumie to jeszcze nie wiemy,albo spotkamy się ze znajomymi u nas, albo my wpadniemy do znajomych ;-)

    OdpowiedzUsuń

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję. Postaram się jak najszybciej odwdzięczyć :)
Mam jednak do Ciebie prośbę - nie pozostawiaj linków, nie spamuj i nie obrażaj.
Komentarze nie spełniające powyższych kryteriów będą USUWANE lub po prostu ignorowane!


Nie pytaj mnie o to czy będę obserwowała Twój blog - jeśli zachęcisz mnie tematyką z przyjemnością dodam go do obserwowanych. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli Ty postąpisz tak samo :)

O MNIE

Moje zdjęcie
Kobieta pracująca. Żona. Zakochana w mężu i podróżach. W wolnych chwilach przerabia ubrania i grzebie w DIY. Lubi pisać, od zawsze. Zdarza jej się czytać bardziej lub mniej ambitne pozycje. A tutaj dzieli się z Wami swoimi przemyśleniami. Zapraszam do zakładki O MNIE. Przedstawiam genezę i cel prowadzonego przeze mnie bloga ;)

Łączna liczba wyświetleń

OBSERWATORZY

INSTAGRAM

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *