niedziela, 22 lutego 2015

Gdy ryzyko budzi lęk...

Kończysz jakiś etap. Odbierasz dyplom ukończenia szkoły. Składasz wypowiedzenie na biurku szefa. Wyprowadzasz się ze znienawidzonej kamienicy. Żegnasz się z chłopakiem. A Twoje serce skacze z zachwytu, bo kończysz z czymś, co rodziło więcej negatywów, niż jakichkolwiek radości. Ale rozum nie jest już tak optymistycznie nastawiony do świata. Odpala zdartą płytę rodzącą wątpliwości. Nagle zaczynasz panikować. Właśnie w chwili, gdy jesteś tuż przed postawieniem kropki nad "i". Trzymając w ręce wypowiedzenie, stoisz pod drzwiami gabinetu szefa i bijesz się z myślami. Lecząc kaca po imprezie celebrującej rozdanie dyplomów, panikujesz. Bo co będzie dalej? A jeśli nigdy nikogo już nie znajdziesz i na zawsze będziesz sama? A jak teraz będzie wyglądało Twoje życie? Bez imprez, studiowania? A praca? A jeśli żadnej nie znajdziesz? Jak żyć?


wtorek, 17 lutego 2015

Ze starego swetra zrób komin, rękawiczki i czapkę! DIY

Już kiedyś Wam pokazałam, jak przerobić stary sweter w komin KLIK i jego rękawy - w rękawiczki KLIK. Dzisiaj chwalę się dość już starą przeróbką, która powstała na tej samej zasadzie, co jej poprzednicy. Dodatkowo do kompletu powstała czapka. Ciekawi? Zapraszam :)


czwartek, 12 lutego 2015

WalĘtynki! Czyli jak je przeżyć?

Serca, serduszka, serduśeńka!! Miłość opętała całe miasta. Nie tylko okoliczne sklepy, markety, czy centra handlowe, ale nawet second handy! Czerwone barwy głoszą światu o nadchodzącym święcie zakochanych. Grey w kinach, czerwone róże w kwiaciarniach, zarezerwowane stoliki w restauracjach, miłość w radiu i telewizji - uwaga! Nadchodzą komercyjne żniwa! Przedsiębiorcy już zacierają ręce, zakochani obmyślają plany na wieczór, a single chrząkają z niesmakiem. I jak to wszystko pogodzić?O MNIE

Moje zdjęcie
Kobieta pracująca. Żona. Zakochana w mężu i podróżach. W wolnych chwilach przerabia ubrania i grzebie w DIY. Lubi pisać, od zawsze. Zdarza jej się czytać bardziej lub mniej ambitne pozycje. A tutaj dzieli się z Wami swoimi przemyśleniami. Zapraszam do zakładki O MNIE. Przedstawiam genezę i cel prowadzonego przeze mnie bloga ;)

Łączna liczba wyświetleń

OBSERWATORZY

INSTAGRAM

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *