WSPÓŁPRACA

Kto mnie odwiedza?
Moi czytelnicy to najczęściej kobiety w wieku od 18 do 25 lat, o wykształceniu wyższym lub średnim. Zamieszkują wszelkie możliwe jednostki osadnicze, od wsi, aż po wielkie metropolie. Na co dzień pracują i/lub studiują.

Jakie treści cieszą się największą popularnością?
 Według statystyk mój blog kojarzony jest w sieci jako blog "DIY - jak przerobić...". Posty dotyczące przeróbek ubraniowych codziennie notują sporo wejść. Nie brakuje przekierowań z wyszukiwarek na posty kosmetyczne. Według badań, na trzecim miejscu plasują się teksty lifestylowe - związane z przemyśleniami, psychologią, felietonami, radami i podróżami. Na ostatnim miejscu (choć nie najgorszym) pojawiają się posty dotyczące recenzji książek i filmów.

Co mogę Państwu zaproponować?
 Proponuję współpracę opartą na:
  • wpisach sponsorowanych;
  • szczerych recenzjach produktów i usług opatrzonych zdjęciami;
  • konkursach;
  • banerach reklamowych;
  • inne.
Jestem otwarta na nowe pomysły.

Aktualnie jestem również nabywającym doświadczenia copywriterem - zatem jeśli chcą Państwo zamówić u mnie określone treści, zapraszam do kontaktu.

networkerka@gmail.com


Wszystkie zamieszczone recenzje są szczere, przedstawiam je z punktu widzenia potencjalnego i wymagającego klienta. Nastawionego na zdobycie produktu, który w pełni zaspokoi jego potrzeby i oczekiwania.

Statystyki z google analitycs z ostatnich 30 dni
na dzień 5.04.2017r.

UU : 2 625
Sesje:  2 855
Odsłony: 5 181



0 komentarze:

Prześlij komentarz

Za wszystkie komentarze serdecznie dziękuję. Postaram się jak najszybciej odwdzięczyć :)
Mam jednak do Ciebie prośbę - nie pozostawiaj linków, nie spamuj i nie obrażaj.
Komentarze nie spełniające powyższych kryteriów będą USUWANE lub po prostu ignorowane!


Nie pytaj mnie o to czy będę obserwowała Twój blog - jeśli zachęcisz mnie tematyką z przyjemnością dodam go do obserwowanych. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli Ty postąpisz tak samo :)

O MNIE

Moje zdjęcie
Kobieta pracująca. Żona. Zakochana w mężu i podróżach. W wolnych chwilach przerabia ubrania i grzebie w DIY. Lubi pisać, od zawsze. Zdarza jej się czytać bardziej lub mniej ambitne pozycje. A tutaj dzieli się z Wami swoimi przemyśleniami. Zapraszam do zakładki O MNIE. Przedstawiam genezę i cel prowadzonego przeze mnie bloga ;)

Łączna liczba wyświetleń

OBSERWATORZY

INSTAGRAM

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *